Placówki diagnostyki obrazowej
Obniż koszty diagnostyki i zwiększ dostępność usług radiologicznych w swojej placówce.

Obniż koszty diagnostyki i zwiększ dostępność usług radiologicznych w swojej placówce.

Nasze oprogramowanie AI do analizy wyników badań rezonansem magnetycznym usprawnia pracę radiologów poprzez skrócenie czasu opisu. W ten sposób mogą skupić się na rzeczach krytycznych, a jednocześnie zwiększyć wykrywalność wczesnych patologii podczas rutynowych badań.

Pozyskaj nowych klientów, oferując diagnostykę klasy premium oraz krótkie badania przesiewowe RM. Wybierz rozwiązanie win-win: odciążając radiologów i przenosząc ciężar diagnostyki z leczenia doraźnego na prewencyjne, pomożesz pacjentom zachować zdrowie.

Co oferujemy?
Eliminujemy żmudne i kosztowne zadania dla radiologów. Z wykorzystaniem AI wprowadzamy nową jakość w zakresie oceny klinicznej badań ortopedycznych realizowanych z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego.
Automatyczne generowanie raportu wraz z jego obiektywizacją skraca czas opisu badania i jego interpretacji. Ułatwia również komunikację z pacjentem dzięki wprowadzeniu na rynek nowych usług premium do detekcji incydentalnej, stosowanej podczas rutynowych badań, oraz do oceny problemów ogólnoustrojowych.
Dbamy o czas, a więc nasze rozwiązania opieramy na krótkich przesiewowych sekwencjach, pozwalających w pełni wykorzystać potencjał aparatu w twojej klinice.

Chcesz nas o coś zapytać?
Wypełnij krótki formularz.