Pracodawcy
Stawiając na rozwiązania Smarter Diagnostics, pokażesz, że jesteś odpowiedzialnym pracodawcą, dbającym o ESG

Większa aktywność fizyczna z odpowiednią prewencją poprawi samopoczucie pracowników i ich efektywność, zmniejszając dyskomfort czy ryzyko zwolnień lekarskich.

Stawiając na rozwiązania Smarter Diagnostics, pokażesz, że jesteś odpowiedzialnym pracodawcą, dbającym o ESG. W końcu zdrowie twojego zespołu jest priorytetem.

Nasze oprogramowanie AI do analizy badań rezonansem magnetycznym pozwoli pracownikom korzystać z diagnostyki i rekomendacji zdrowotnych na poziomie sportowców zawodowych, a wszystko to dzięki taniemu i krótkiemu badaniu profilaktycznemu.

Co oferujemy?
Działania ESG to nie tylko magnes dla nowych kandydatów. Dobrze zaplanowana strategia ESG pomaga ograniczyć rotację pracowników oraz zachęca zespół do większego zaangażowania w zlecane zadania.
Oferujemy akcję zdrowia BeSmarter, służącą profilaktyce i szkoleniom w zakresie zdrowego podejścia do aktywności sportowej. W ramach oferty pracownicy otrzymają indywidualne rekomendacje dotyczące aktywności sportowych, bazujące na ocenie ich metabolizmu, wykonanej z wykorzystaniem realizowanego przez nas kompletu badań.
Dbamy o czas i logistykę, dlatego program jest zaprojektowany tak, aby minimalnie ingerować w codzienne obowiązki pracowników. Jako pracodawca zyskasz niezwykle wartościowy wskaźnik monitorujący kondycję twojej firmy!

Chcesz nas o coś zapytać?
Wypełnij krótki formularz.